Rüyada kedinin bağırması

Rüyada kedinin bağırması kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, doğru yolu bulacağına, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, başarılarının artacağına, atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında rüya sahibinin atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine, kendisine rakip olan insanların ortaya atacağı dedikoduları ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada kedinin bağırması gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan şeyleri ya da olayları detaylı şekilde ele almalı, planlarınızı buna göre değiştirmelisiniz.

Rüyada kedinin uçması borçların artacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kedinin öpmesi can ve mal güvenliğini kaybedeceğine, işlerine olan konsantrasyonunu bozacağı gibi, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına işaret eder.

Rüyada kedinin bağırması kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kedinin kuş kovalaması yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine ve kederleneceğine ve ağır bir hastalığa tutulup uzun bir zaman pençesinden kurtulamayacağına, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada kedinin zıplaması kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine delalet eder.

Rüyada kedinin sure okuması büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine tabir olunur.

Rüyada kedinin diş geçirmesi girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine işarettir.

Rüyada kedinin el öpmesi iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine, çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments