Rüyada kedinin ağzında kedi görmek

Rüyada kedinin ağzında kedi görmek ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, hastalıkların uzak duracağına, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, yaşayacağı ilk maddi sıkıntıda yapa yalnız kalacağına, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kedinin ağzında kedi gördüyseniz:

  • Yani kendinizi pek fazla zorlayıp, sıkıştırmayın.

Rüyada kedinin ağzında kedi görmek işinin ehli durumuna geleceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kedinin ağzında balık görmek sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına alamet eder.

Rüyada kedinin ağzında civciv görmek isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına delalettir.

Rüyada kedinin ağzında para görmek elde bulunan bazı gayrimenkullerin satışa çıkarılacağına, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kedi ağzında balık görmek hastalıklara şifa bulunacağına, büyük çaba sarfedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kedinin ağzında yılan görmek barış için adım atacağına, çok üzüleceğine, çok yıpranacağına işarettir.

Rüyada kedinin ağzında fare görmek ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine, kendisine destek olan, hayır yapmayı seven, dini bütün bir eşe sahip olacağına, çok sorunlu günler geçireceğine yorulur.

Rüyada kedi ağzında fare görmek daha çok kazanç elde edeceğine ve sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments