Rüyada kedi istilası

Rüyada kedi istilası hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, lükse ve konfora kavuşacağına, esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına, kendisini çekemeyen insanlardan gelecek olan kötülükler yüzünden işlerde yaşanan aksamaların sonunda düzeltileceğine, kimi zaman işsiz ve dolayısıyla parasız kalınacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bu insanlar ile arasına çok büyük mesafeler koyacağına, bir sebeple zor zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Rüyada kedi istilası gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkilerinizde engelleyici etkiler altındasınız.

Rüyada anne kedi ve yavru kedi görmek hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yavru kedi ve büyük kedi görmek maddi kayıpların olacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine, yüzünde güller açacağına işaret eder.

Rüyada kedi kedi yavrusu görmek muradına ereceğine ve yaşamak istediği hayatı bulacağına, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah kedi ve beyaz kedi görmek hayat boyu isteklerine ulaşacağına, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına işaret eder.

Rüyada kedi görmek kedi yavrusu görmek işlerin büyük kazanç getireceğine, yaşadığı yokluğun biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kedi yavru kedi görmek başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hasret çekileceğine, sonradan da durumun ciddiyetine varacağına ve telaşlanarak, sıkıntıya düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kedi kedi yavrusunu yemesi sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments