Rüyada kedi etini yemek

Rüyada kedi etini yemek tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine, işi ile gündeme geleceğine, hastalanacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, karşısına çıkan kötü niyetli kimselerin tuzaklarına düşmeyeceği gibi, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine, bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına yorulur.

Rüyada kedi etini yemek gördüyseniz:

  • Hassas yapıdasınız.

Rüyada kedi etini yemek sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına inanılır.

Rüyada kedi kesip etini yemek kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına işaret eder.

Rüyada etini ısırmak yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada diş etini görmek geleceğinin kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kurban etini almamak gözyaşı döküleceğine ve uzun süre yüzün gülemez olacağına, zor günler geçirileceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada insanın etini yemek sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına ve iş hayatına bütün ağırlığını vererek çok daha büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine işarettir.

Rüyada birinin etini dikmek üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına ve tüm dertlerinin biteceğine, istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayak etini koparmak bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, üzerinde kafa yoracağına, güvendiği kişilerin sahtekâr kimseler olacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments