Rüyada keçi sütü almak

Rüyada keçi sütü almak geçim sıkıntısı yaşayacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine, ev sahibi olacağına, bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına, gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine delalet eder.

Rüyada keçi sütü almak gördüyseniz:

  • Aslında ne kastettiğinizi izah etmek için vakit bile bulamayabilirsiniz.

Rüyada keçi ve keçi sütü görmek yeni insanlarla tanışacağına, isteklerini elde ederken zorluk çekmeyeceğine alamet eder.

Rüyada keçi sütü istemek onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, geçineceğine yorulmaktadır.

Rüyada keçi sütü almak uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına delalet etmektedir.

Rüyada keçi sütü satmak yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına ve yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada çiğ keçi sütü içmek çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok büyük zararlar edeceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, talihin yüze güleceğine işarettir.

Rüyada keçi sütü sağdığını görmek uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, iyileşeceğine, çok iyi işler yapılacağına ve insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine inanılır.

Rüyada beyaz keçi sütü içmek hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına delalet eder.

Rüyada keçi sütü görmek islami büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments