Rüyada kazma ile yer kazmak

Rüyada kazma ile yer kazmak gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, verilen sözlerin yerine getirilmesi sırasında hiç hesapta olmayan problemlerle karşılaşılacağına, her daim allah yolunda yürüyeceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine, birçok dertle muhatap olacağına, ikinci bir şans vereceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, mubah olmayan yollara sapacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kazma ile yer kazmak gördüyseniz:

  • İlginin ötesinde başka şeyler yapma fırsatınız olacak.

Rüyada kazma görmek sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, herkesin dikkatini çekecek, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada kazma ile çalışmak diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, kapanmış olan kapıların allah’ın izni ile açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kazma ile yer kazmak geçim sıkıntısı yaşayacağına, rızkının eksileceğine, beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çukur kazma aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, bedenen de ruhen de şifa bulacağına inanılır.

Rüyada kazma almak çözümsüz bazı olayların yaşanacağına, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına inanılır.

Rüyada kazma ve balta görmek gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kazma kürek almak rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine, insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine işarettir.

Rüyada elinde kazma görmek bir sebeple hâkim karşısına çıkma gibi durumlar yaşanacağına, hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine,  bu durumları atlatmak için tekin olmayan bazı kişiler ile muhatap olacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments