Rüyada kaynanayı kucağında taşımak

Rüyada kaynanayı kucağında taşımak birçok sorunla karşı karşıya kalacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, patronlarının da bunu fark edip, karşılıksız bırakmayacağına, atılan adımların sıkıntı yaratacağına, geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, verilen sözlerin tutulamayacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına tabir olunur.

Rüyada kaynanayı kucağında taşımak gördüyseniz:

  • Gerçekten halledilmesi gereken konular var.

Rüyada kaynanayı kucağında taşımak bir sebeple çok sıkıntı çekerek adının lekelenmesi gibi durumlara kadar ilerleyecek bir sorunlar yumağı ile karşı karşıya kalacağına, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına yorulur.

Rüyada kaynanayı öpmek büyük işlere girileceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, evinde nimetin ve verimin çoğalacağına inanılır.

Rüyada kaynanayı boğmak iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine delalet eder.

Rüyada kaynanayı hasta görmek amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, hayırlı ve kazançlı fırsatlar kazanılacağına inanılır.

Rüyada kaynanayı görmek ne demek rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına işarettir.

Rüyada küs olan kaynanayı görmek keyfin bozulacağına, verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına inanılır.

Rüyada kaynanayı üzgün görmek geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kaynanayı öldüğünü görmek daima ona hürmet göstereceğine, bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mikadzuki

Rüyamda sevgilimin ailesinin yanına ailecek gittik ama kavga etmek niyetiyle annem onlara kızdı bende sevgilimin annesiyle tartıştım. Tartışma sırasında annem beni arabaya çağırdı. ben ise binmedim ailem geri gittiği halde ben annesiyle tartışmaya devam ettim. Annesi yorulup uyudu ve o sırada biz diğer aile üyeleriyle farklı yerde olduğumuz için kaynanam olacak kadını kucağımda taşıyıp kendi evisine görürdüm. diğer aile üyeleri bana kızgınken benim onu kucaklayıp getirdiğim için yumuşadılar.