Rüyada kavgada silah sesi duymak

Rüyada kavgada silah sesi duymak kalabalık ortamlarda nazara uğramaya, çalışma hayatıyla ilgili çok büyük bir sorumluluk almak zorunda kalınacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına, önemli atılımlar yapacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, rüyayı gören kişinin rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına yorulmaktadır.

Rüyada kavgada silah sesi duymak gördüyseniz:

  • Katıldığınız toplantılarda herkesin gözü üzerinizde olacak.

Rüyada kavgada silah sesi duymak rahata kavuşacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına rivayet eder.

Rüyada silah görmek silah sesi duymak her iki konuda da gönlünden geçenlerin allah tarafından kendisine nasip edileceğine, şansının kendinden yana olacağına, eline geçen büyük kazançlar ile yeni işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada silah ve silah sesi duymak eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, kalp kırıklığına neden olacağına yorulur.

Rüyada kavgada silah sıkmak hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine buna rağmen geldiği yeri unutmayacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına delalet eder.

Rüyada silah atmak ve silah sesi duymak iyi habere, başına tekin olmayan olayların geleceğine alamet eder.

Rüyada silah sesi diyadin elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, ortaklık kurulan kişilerle büyük bir tartışma yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada silah sesi duymak sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, hevesinin kursağında kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silah sesi ne demek sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, iyi halini yitireceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.