Rüyada kavanoz içinde et görmek

Rüyada kavanoz içinde et görmek yaptığı hatalardan ötürü uzun zamandan beri devam eden bir borcunu ödeyemeyeceğine ve üzüntü duyacağına, hayatının bir anda renkleneceğine, büyük bir aşk yaşayacağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına ve gereken kişilere gereken cezaların verileceğine, işlerini ve hayatını alt üst edeceğine, kapanmış olan kapıların allah’ın izni ile açılacağına, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine, zarar edeceği bir durumdayken sorunun ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada kavanoz içinde et gördüyseniz:

  • Kendinizi zor durumda bırakabilecek adımlar atabilir veya mesafe koymak adına karşınızdaki kişinin hassas noktasına dokunabilirsiniz.

Rüyada kavanoz içinde et görmek bununla kalmayıp, parasının her geçen gün artacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada kavanoz içinde yılan görmek başarı elde edeceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kavanoz içinde kurt görmek spor yapmaya başlanılacağına, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine tabir olunur.

Rüyada kavanoz içinde balık görmek hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına bu sayede yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine yorulur.

Rüyada kavanoz içinde ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına, bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kavanoz içinde bebek görmek yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına alamet eder.

Rüyada kavanoz içinde pirinç görmek zor günler geçirileceğine, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin açılacağına işaret eder.

Rüyada kavanoz içinde zeytin görmek buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.