Rüyada karnındaki bebeğin öldüğünü görmek

Rüyada karnındaki bebeğin öldüğünü görmek iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, daha sonra ortaklığın bozulacağına ve yola tek başına devam edileceğine, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine, hayatının karışacağına, kişinin can derdine düşeceğine, aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına inanılır.

Rüyada karnındaki bebeğin öldüğünü gördüyseniz:

  • Elinizdeki imkanları iyi kullanmaya çalışmalısınız.

Rüyada karnındaki bebeğin öldüğünü görmek çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına işarettir.

Rüyada karnındaki bebeğin öldüğünü öğrenmek dine ve allah’a yakınlaşacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada karnındaki bebeğin erkek olduğunu görmek çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına ve hayırlı günler görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada anne karnındaki bebeğin hasta olduğunu görmek işlerinin bollaşacağına, birikiminin artacağına alamet eder.

Rüyada anne karnındaki bebeğin öldüğünü duymak sorunların sürekli artacağına, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada karnındaki bebeğin öldüğünü duymak doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına alamet etmektedir.

Rüyada karnındaki bebeğin hasta olduğunu görmek bunun da hayatındaki en isabetli karar olacağına, rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine alamet eder.

Rüyada anne karnındaki bebegin öldügünü görmek sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, isteklerine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments