Rüyada karnındaki bebeği öldürmek

Rüyada karnındaki bebeği öldürmek güzel haberler alacağına, dualarının ve hayallerinin allah katında karşılık bulacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, sevilen bir kişiden sağlık sorunları ile ilgili kötü bir haber alınacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, yaptığı işleri, aldığı başarıları ve kendisini kıskanan insanlar ile tartışma yaşayacağına, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, mali krize gireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına delalet eder.

Rüyada karnındaki bebeği öldürmek gördüyseniz:

  • Şu an düşüncesiz veya rastgele seçimler yapmak doğru olmayabilir.

Rüyada karnındaki bebeği emzirmek önemli sorumluluklar alacağına ve kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine, ele güne muhtaç hallere geleceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına tabir olunur.

Rüyada karnındaki bebeği öldürmek eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, gelirinin de garanti altında olacağına işarettir.

Rüyada anne karnındaki bebeği sevmek uzun zamandan beri yaşanmamış olan zararlarla karşılaşılacağına ve kimseden destek alınamadığı için büyük bir çıkmaza girileceğine, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamilenin karnındaki bebeği görmek hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının anne karnındaki bebeği görmek el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, kibir nedeni ile karşısına çıkacak kısmetleri beğenmeyip, her zaman daha iyisini isteyeceğin de işaret eden rüya, aynı anda birden fazla işle meşgul olunduğu için tam olarak bir konuya konsantre olunamadığı için istenilen başarıya henüz ulaşılamayacağına işaret eder.

Rüyada karnındaki bebeği görmek mülkiyetinin de artacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına yorulur.

Rüyada birinin karnındaki bebeği görmek evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada karnındaki bebeği ölmüş görmek çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, kem gözlere geleceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments