Rüyada karnına vurulması

Rüyada karnına vurulması zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, saygınlık kazanacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, güzel ve bereketli işlere gireceğine, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına, daha sonra da bunu nasıl yaptığına inanamayacak duruma gelerek kendisini tenkit edeceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, şansa, alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına rivayet eder.

Rüyada karnına vurulması gördüyseniz:

  • Yani özetle devamlı uyarıcı ilişkiler aramayın biliyorsunuz ki, karmaşık olmayan arkadaşlıklarda daha başarılısınız.

Rüyada karnına bastırılması üzüntülü günlerin  sona ereceğine, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine yorulur.

Rüyada karnına vurulması çalışmalarının takdir edileceğine, kimseye muhtaç olmadan ve el açmadan güzel bir yaşam süreceğine inanılır.

Rüyada karnına balık girmesi maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına işarettir.

Rüyada karnına kurşun girmesi işinin gücünün de hep rast gideceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine delalet eder.

Rüyada karnına iğne batması maddi anlamda rahatlamaya, ümitsizliğe yorulur.

Rüyada karnına bıçak saplanması sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, istediğiniz gibi birisi ile tanışıp ilişkinizi evliliğe dönüştüreceğinize rivayet eder.

Rüyada karnına darbe almak hastalanacağına, yaşanılan güzel olaylardan bu kişi yüzünden bir türlü tat alınamayacağına rivayet eder.

Rüyada karnına bıçak dayanması endişelerin yerini mutluluğun alacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments