Rüyada karanlıkta köpek

Rüyada karanlıkta köpek ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına, özellikle hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına, kendisini korumaya alacağına, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada karanlıkta köpek gördüyseniz:

  • Kafanızı işgal eden bir konuda da bazı sert kararlar alabilirsiniz.

Rüyada karanlıkta ışık zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine işaret eder.

Rüyada karanlıkta yol almak işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada karanlıkta kaybolmak akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına, allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine delalettir.

Rüyada karanlıkta gülmek yeni bir sayfa açmak için var olan hayatını tamamen değiştiren rüya sahibinin, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, kişinin maddi olarak kayba uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karanlıkta eve gitmek sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine delalet eder.

Rüyada karanlıkta beklemek sonucun kendisi için çok iyi olacağına, rahatlığa ereceğine tabir olunur.

Rüyada karanlıkta at görmek yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine, mutluluk ve huzur bulacağına işarettir.

Rüyada karanlıkta bir şey aramak çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments