Rüyada karanlık silüet görmek

Rüyada karanlık silüet görmek bolluk ve bereket göreceğine, dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına rivayet eder.

Rüyada karanlık silüet gördüyseniz:

  • Size yapılan ufak haraketleri bile affedilmez hatalar olarak görerek insanlar hakkında olumsuz düşüncelere kapılabilirsiniz.

Rüyada karanlık silüet görmek karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, geçimini rahat şekilde sağlayacağına alamet eder.

Rüyada kara silüet görmek hoşluk içinde olacağına, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine alamet eder.

Rüyada siyah silüet tatsız günlerin geride bırakılacağına, bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada gökyüzünde silüet görmek yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine ve hayırlı bir evlilik yapacağına rivayet eder.

Rüyada siyah siluet görmek sorunlu bir dönem geçirileceğine, istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada silüet görmek sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, rüya sahibinin sağlığına geri kavuşacağına delalet eder.

Rüyada beyaz siluet görmek kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına, tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah bir silüet görmek maddi anlamda refahın yerinde olacağına ve bu durumun bir ömür süreceğine, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments