Rüyada kara sıvalı ev görmek

Rüyada kara sıvalı ev görmek bir dönemi kazançlı, mutlu ve sağlıklı geçiriyorsa, diğer dönemini de mutsuz, hasta ve zor geçireceğine, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hakkıyla kazanca, her zaman haklının yanında olacağına, elinin sıkışacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına alamet eder.

Rüyada kara sıvalı ev gördüyseniz:

  • Bazı kişiler bazı konulardaki bağlılığınızı ya da verilmiş sözlerinizin geçerliliğini sorgulayabilirler.

Rüyada kara sıvalı ev görmek kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına rivayet eder.

Rüyada dışı sıvalı ev görmek hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeni sıvalı ev görmek ailede rızık yokluğuna düşeceğine, üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sıvalı duvar görmek maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine, çok sevineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz sıvalı ev görmek kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, inancının eksileceğine alamet etmektedir.

Rüyada beton sıvalı ev görmek aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine inanılır.

Rüyada sıvalı mutfak görmek hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine tabir olunur.

Rüyada sıvalı oda görmek refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments