Rüyada kar altında kalmak

Rüyada kar altında kalmak huzurunun artacağına, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına, yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, duygularının ön plana çıkacağına, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, büyük oranda kazanç elde edeceğine, rahat şekilde yaşayacağına, mutluluğunun da önemli oranda azalacağına rivayet eder.

Rüyada kar altında kalmak gördüyseniz:

  • Bir uyarı; gerek özel hayatınızda, gerekse iş ilişkilerinizde sürekli bir iletişim kopukluğu içinde olmanız mümkündür.

Rüyada çığ altında kalmak maddi sıkıntılardan kurtulup, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine işaret eder.

Rüyada kum altında kalmak kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, yaşayacağı aile saadetinin de bir ömür süreceğine inanılır.

Rüyada su altında olmak büyük sorunlar ile başbaşa kalacağına, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada göz altında olmak yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, hak yolundan ayrılacağına bu nedenle toplum içindeki güvenirliliğini ve saygınlığını kaybedeceğine yorulur.

Rüyada yer altında kalmak yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada kar altında kalmak umduklarını bulamayacağına, bunalıma düşeceğine, işlerin düze çıkarılacağına delalet etmektedir.

Rüyada su altında yıkanmak tüm aksiliklerin üst üste geleceğine, işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına delalettir.

Rüyada at altında kalmak yeni adımlar atacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments