Rüyada kaplumbağayı atmak

Rüyada kaplumbağayı atmak aile değerlerine sahip çıkacak, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, maddi olarak büyüyeceğine, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına, işlerin düzene gireceğine, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, el birliği ile bu maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına işarettir.

Rüyada kaplumbağayı atmak gördüyseniz:

  • Bir yolculuk veya seyahat beklenmedik kararlar almanıza neden olabilir.

Rüyada kaplumbağayı atmak gönlünün ferahlayacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, kişinin becerilerinin farkına varılacağına tabir olunur.

Rüyada kaplumbağayı kabuğundan çıkarmak pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına tabir olunur.

Rüyada kaplumbağayı ters çevirmek ticaret ehli kişi olacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaplumbağanın kaplumbağayı yediğini görmek hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına işaret eder.

Rüyada kaplumbağayı kurtarmak kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada kaplumbağayı eline almak yıkılacağına, kara ve yaslı günler geçireceğine, aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına yorulur.

Rüyada kaplumbağayı ters dönmüş görmek hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine, hayallerini ertelemek zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada kaplumbağayı öldürmek eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına ve iş hayatına bütün ağırlığını vererek çok daha büyük atılımlar gerçekleştireceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments