Rüyada kaplumbağa kovalaması

Rüyada kaplumbağa kovalaması eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, gönül kapılarının açılacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, kısmetlerin çoğalacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, bunun da rüya sahibine hem zaman, hem de para kaybettireceğine, maddi olanakların artacağına, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, güzel günler yaşanacağına, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, zenginlik getirecek adımlar atılacağına, bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada kaplumbağa kovalaması gördüyseniz:

  • Hayranlarınız veya size yardımcı olmak isteyen kişiler var.

Rüyada kaplumbağa yumurtası çok sayıda sorunla boğuşmak zorunda kalacağına, yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine delalettir.

Rüyada eve giren kaplumbağa ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine, alınacak kötü kararlar yüzünden yaşanan parasal sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaplumbağa yakalamak bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, bir anda atılıma geçeceğine işaret eder.

Rüyada kaplumbağa saldırısı faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada büyük kaplumbağa bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, sınavlarda üstün gelip, başarı kaydedeceğine yorulur.

Rüyada kaplumbağa su vermek güzel ve olumlu haberler alacağına, daha sık bir araya geleceğine, birlikte kâh ağlayacağına delalettir.

Rüyada kaplumbağa gördüm iş ve zaman kaybına uğrayacağına, rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, bu sayede sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kaplumbağa kızartmak sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments