Rüyada kapıyı süpürmek

Rüyada kapıyı süpürmek zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine, şansın döneceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, hayırlı bir kararla bir ilişkiye başlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kapıyı süpürmek gördüyseniz:

  • Evinizi, ailenizi veya aşk hayatınızı ilgilendiren konularda sezgilerinize göre hareket edebilirsiniz.

Rüyada kapıyı değiştirmek büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına rivayet eder.

Rüyada kapıyı yenilemek kişinin adeta gençleşeceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kapıyı kilitlemeye büyük bir ikilemde kalacağına, girdiği işlerde her zaman zarar edeceğine, sorunların daha rahat bir şekilde çözülerek başarıya ulaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kapıyı açamamak enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına rivayet eder.

Rüyada kapıyı taşımak rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir kapıyı kilitlemeye kızgınlıkların geçeceğine, aydınlık bir döneme girileceğine, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kapıyı kilitleyememek kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına delalettir.

Rüyada kapıyı süpürmek sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments