Rüyada kapının önünü sulamak

Rüyada kapının önünü sulamak kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada kapının önünü sulamak gördüyseniz:

  • İlişkilerin reformize olması gerekiyor.

Rüyada kapının önünü kazmak bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada dış kapının önünü süpürmek maddi açıdan rahat edileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, kişinin dünya hayatında gerçekleştirmek istediklerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına delalet eder.

Rüyada kapının önünü sulamak karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, bu sayede kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine işarettir.

Rüyada başkasının kapının önünü süpürmek olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına, çıkılan yolda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada hortumla kapının önünü yıkamak kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına, başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine inanılır.

Rüyada kapının önünü çamurlu görmek kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, elinde bulunan imkânların çok daralacağına, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına yorulmaktadır.

Rüyada kapının önünü süpürmek ne anlama gelir onunla mutlu bir hayat kuracağına, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir kapının önünü süpürmek arzu ve isteklerinin de gerçekleşeceğine, çok büyük maddi ve manevi sorunlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments