Rüyada kapıdan düşmek

Rüyada kapıdan düşmek rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına, işini kaybedeceğine, can sıkıcı haberler işiteceğinize, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, önünün açılacağına işarettir.

Rüyada kapıdan düşmek gördüyseniz:

  • İkili ilişkiler, iş birlikleri veya ortaklıklar hassasiyet içeriyor.

Rüyada dar kapıdan geçememek kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına delalettir.

Rüyada kapıdan çıkmak artık kötü günler yaşamayacağına ve kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada kapıdan bakmak geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapıdan çıkamamak kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, bolluğun ve bereketin artacağına delalet eder.

Rüyada bir kapıdan kovulmak bunun için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına işarettir.

Rüyada bir kapıdan geçmek büyük kazanç elde edileceğine, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada dar bir kapıdan çıkmak aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine yorulur.

Rüyada kapıdan düşmek çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments