Rüyada kapı kapatmak

Rüyada kapı kapatmak bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine, iş ve mekan değiştireceğine, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, güveninin artacağına, yollarının açılacağına ve hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine, çok büyük sorunlar yaşayacağına, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kapı kapatmak gördüyseniz:

  • İşinizi veya kariyerinizi ilgilendiren konularda ani gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada kapı üstüne kapı açmak kendisine moral verecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel olaylar yaşanacağına, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine ve bu durumdan ötürü çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına yorulur.

Rüyada kapı kapı dolaşmak çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, büyük miktarda para kazanacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada kapı kapı gezmek üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, kısmetinin, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada dar kapı bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına delalettir.

Rüyada kapı çarpmak torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada görülen kapı sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çelik kapı kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve zengin olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada kapı dinlemek maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine, bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments