Rüyada kanser hastası

Rüyada kanser hastası büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine, iş dünyasında haksızlığa uğranacağına, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, çalışan sayısını artırarak, hem verimi yükselteceğine, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde projenin ayağa kaldırılacağına, çok sevinip işinin başına geçeceğine, kefil olduğu insanlardan zarar göreceğine, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada kanser hastası gördüyseniz:

  • Belli anlaşma, düzenleme, iş ya da iş birliklerinin daha verimli ya da hızlı ilerleyebilmesi için yapılması gerekenlere dair akılcı fikirleriniz olabilir.

Rüyada kanser hastalığı istenenden daha fazla mala sahip olunacağına, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına yorulmaktadır.

Rüyada kanser hastası hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına ve düşmanların bu durumdan yararlanmak için atağa geçeceğine, keyfe kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kanser görmek hayırlı bir yuva kuracağına, allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada kanser şüphesi malına mal, parasına da para ekleyeceğine, çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşanacağına, bu durumun iş hayatına da yansıyacağın ve iş hayatında gayet güzel giden çalışmaların durma noktasına geleceğine inanılır.

Rüyada kanser teşhisi mutlu ve sağlıklı olacağına, yürek yakan biri haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada babanın kanser zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada akrabanın kanser olması borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye, girdiği işlerde her zaman zarar edeceğine alamet eder.

Rüyada kanser olmadığını görmek bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına, suçlamalardan aklanılacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments