Rüyada kalın tabanlı ayakkabı görmek

Rüyada kalın tabanlı ayakkabı görmek aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, sevgiliye karşı olan hislerinin azalacağına, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, kendisine olan güveninin artacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına ve zorluklar karşısında kendisine inancını tazeleyerek mücadele vermeye devam edeceğine, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kalın tabanlı ayakkabı gördüyseniz:

  • Karşılıklı alışverişler hayatınızı değiştirmenize yardım edebilir.

Rüyada kalın tabanlı ayakkabı görmek uğranılan zararların telafi edileceğine, mesleğindeki statüsünün de artacağına inanılır.

Rüyada yüksek tabanlı ayakkabı giymek keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına inanılır.

Rüyada beyaz tabanlı ayakkabı görmek sevgi göreceğine, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, işlerin açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kalın topuklu ayakkabı giymek bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına delalet eder.

Rüyada kalın topuklu ayakkabı görmek sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine tabir olunur.

Rüyada kalın saç elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına, lüks içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada kalın kaş görmek çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine alamet eder.

Rüyada kalın şiş görmek sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments