Rüyada kaldığın dersten geçtiğini görmek

Rüyada kaldığın dersten geçtiğini görmek aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, çok büyük fırsatların ele geçeceğine, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına, ekonomik olarak büyük darbe alacağına yorulur.

Rüyada kaldığın dersten geçtiğini gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız, yaratıcılık gerektiren işleriniz veya eğitim faaliyetleriniz nedeniyle devam eden işleriniz veya projeleriniz aksayabilir ya da ikinci planda kalabilir.

Rüyada kaldığın dersten geçtiğini görmek çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına, ters giden olayların düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir dersten geçtiğini görmek başarısız olacağına, kötü günler geçireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada dersten geçtiğini görmek maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada kaldığı dersten geçtiğini görmek cevabın olumlu olması halinde çok istenen bir işe girileceğine eğer cevap olumsuz olursa yeni bir çalışmaya başlanacağına, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına delalettir.

Rüyada kaldığın yerin yıkılması işlerinin bu kişiler tarafından engellenip maddi olarak zarara uğratılmasına, bu yüzden aile hayatı içerisinde huzursuzluk, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine alamet eder.

Rüyada eski kaldığın evi görmek ancak daha sonra sorunların aşılacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada kaldığın yurdu görmek hayatı baştan aşağı değiştireceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dersten çıkmak deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments