Rüyada kalabalıkta silah atmak

Rüyada kalabalıkta silah atmak sağlıklı iken hastalıklar geleceğine, patron olunacağına, daha şık mekanlarda eğleneceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, şaşkın olacağına, hayatının karışacağına, çalışma hayatında bazı sorunların yaşanacağına, bir gönül ilişkisine başlanacağına inanılır.

Rüyada kalabalıkta silah atmak gördüyseniz:

  • Aslında ne derece dikkatli olursanız olun para sıkıntısı kaçınılmaz gibi görünüyor.

Rüyada kalabalıkta silah atmak büyük sıkıntılar yaşanacağına ve üzüntülü durumlara düşüleceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine tabir olunur.

Rüyada kalabalıkta silah görmek hırpalanacağına, darp edileceğine, parasız günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada kalabalıkta silah sesi duymak uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine inanılır.

Rüyada kalabalıkta silah sıkmak ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine, ancak kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına işaret eder.

Rüyada silah görmek silah sesi duymak sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, kafasını toplamasına yardımcı olacağına rivayet eder.

Rüyada silah ve silah sesi duymak işlerinin istediği gibi olacağına, gücünü ve itibarını geri kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kalabalıkta çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kalabalıkta kan görmek şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, zor durumda kalacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments