Rüyada kafasının şişmesi

Rüyada kafasının şişmesi işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, sevilen bir kişi ile tartışılacağına, uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına, korkulan bir şeyin başa geleceğine, hayallerindeki eve sahip olacağına, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, yapılan ortaklıkların bozulacağına, çok büyük ve üzücü haberler alınacağına, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, büyük atılımların yapılacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine inanılır.

Rüyada kafasının şişmesi gördüyseniz:

  • Yanlış giden şeyleri düzeltebilir, iş birliğine açık olabilirsiniz.

Rüyada kafasının şişmesi eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sorunların ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada kedinin kafasının kopması sevgiyi ve hürmeti göreceğine, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, attığı her adımı düşüneceğine işarettir.

Rüyada yılanın kafasının kopması evlatlarından hayır bulacağına, hatta şiddete başvurması yüzünden mahkemelik olacağına yorulur.

Rüyada babanın kafasının yarılması tazeleneceğine, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, mesleğinde geri plana düşeceğine inanılır.

Rüyada bebeğin kafasının kopması hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine tabir olunur.

Rüyada çocuğun kafasının yarılması en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine, hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birisinin kafasının kanaması ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına, her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına delalettir.

Rüyada kafasının kel olduğunu görmek eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına, güzel fırsatların elde edileceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments