Rüyada kafanin kirilmasi

Rüyada kafanin kirilmasi işlerinin bozulacağına, kazancının eksileceğine, cesaretin ve özgüvenin azalacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına, tüm fırsatları değerlendireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine inanılır.

Rüyada kafanin kirilmasi gördüyseniz:

  • Baskı altında ödün vermemelisiniz.

Rüyada kafanın su toplaması insanların afiyet bulacağına, sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına delalet eder.

Rüyada kafanın sıkışması o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına işaret etmektedir.

Rüyada kafanın kurtlanması daha sonra mutlu bir birlikteliğe yol alacağına, söz, yetki ve imza sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kafanın ıslanması yakın zamanda ev ya da araba alacağına, yayılacağına ve makamının da yükseleceğine işarettir.

Rüyada kafanın kel olması vefasızlık ve nankörlük göreceğine, bazı kimselere karşı güven kaybı yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kafanin kirilmasi yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kafanın kapıya sıkışması yokluk çekeceğine, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına alamet eder.

Rüyada kafanın yarıldığını görmek rüya sahibini kontrol etmekten vazgeçeceğine, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments