Rüyada kadının saçının kesilmesi

Rüyada kadının saçının kesilmesi borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, bolluk ve bereket geçireceğine delalettir.

Rüyada kadının saçının kesilmesi gördüyseniz:

  • Yeni bağlantılar kurmanıza yardım edebilecek aktiviteleri kaçırmamalı, yeteneklerinizi göstermekten kaçınmamalısınız.

Rüyada kadının saçının kesilmesi gelirinin bir kısmı ile geleceğine, işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına inanılır.

Rüyada bir kadının saçının ağardığını görmek işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, sözler sarf edeceğine alamet eder.

Rüyada hamile kadının saçının uzaması kurtuluşa kavuşacağına, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına alamet etmektedir.

Rüyada evli kadının saçının beyazlaması üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, dini vecibelerini yerine getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kadının saçının bir kısmının beyazlaması çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve zengin olacağına, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına inanılır.

Rüyada bir kadının saçının uzadığını görmek eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, işlerine verimin hâkim olacağına alamet eder.

Rüyada kadının saçının dökülmesi sevdiği ve güvendiği insanlardan destek alamayacağına, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına tabir olunur.

Rüyada bir kadının saçının uzaması kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments