Rüyada kadının hasta olduğunu görmek

Rüyada kadının hasta olduğunu görmek nefsini terbiye etmeyi başaracağına, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine, yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, zarar edilen konuların ve çalışmaların sona ereceğine, gelirinin düşeceğine ve rızkının azalacağına alamet eder.

Rüyada kadının hasta olduğunu gördüyseniz:

  • Yapacağınız değişiklikleri herkesin bilmesi gerekmiyor.

Rüyada hasta bir kadının öldüğünü görmek çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına işaret eder.

Rüyada kadının hasta olduğunu görmek maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, umutsuz ruh halinden sıyrılacağına tabir olunur.

Rüyada hamile kadının hasta olduğunu görmek azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir kadının hasta olduğunu görmek işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada hasta birinin hasta olduğunu görmek sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına yorulur.

Rüyada hasta kadının iyileştiğini görmek hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına, mutlu ilişkiler kuracağına yorulur.

Rüyada kadının kocasını hasta görmesi hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada hasta kadının doğum yapması sonucun olumsuz olması halinde de suçun kendisinde kalacağına, çok büyük kısmetler kazanacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments