Rüyada kadının duvar ördüğünü görmek

Rüyada kadının duvar ördüğünü görmek kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, ister istemez çok üzüleceğine, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına, işinde bol kazanç elde edeceğine, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına ve hayırlı günler görüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kadının duvar ördüğünü gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda yenilikler var.

Rüyada kadının duvar ördüğünü görmek duaların boşa gideceğine ve karşılanması neredeyse mümkün olmayacak zararların yaşanacağına, dertlerine çareler, sorunlarına da çözümler bulacağına delalet eder.

Rüyada başkasının duvar ördüğünü görmek yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşinin duvar ördüğünü görmek gözyaşlarının dineceğine, eşi ile arasının açılacağına rivayet eder.

Rüyada babanın duvar ördüğünü görmek sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde atlatacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine yorulur.

Rüyada duvar ördüğünü yaşadığı olayların kötü gideceğine, gidilecek yönün belirleneceğine delalettir.

Rüyada duvar ördüğünü görmek sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine inanılır.

Rüyada ölmüş birinin duvar ördüğünü görmek kolaylık elde edeceğine ve halinden memnun olacağına, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir kadının duvar sildiğini görmek rızkının genişleyeceğine, başarılarının artacağına, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments