Rüyada kabuklanmış yara görmek

Rüyada kabuklanmış yara görmek maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, ondan manevi anlamda zarar göreceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, mal ve para yönünden büyük bir zarara uğrayacağına, ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, başına bir şey gelmemesi için allah’a yalvaracağına yorulmaktadır.

Rüyada kabuklanmış yara gördüyseniz:

  • Romantik planlar yapmanız veya arkadaşlarınızla vakit geçirmeniz evinizi ya da ailenizi ilgilendiren sorunlardan uzak kalmanızı sağlayabilir.

Rüyada kabuklanmış yara görmek onunla mutlu bir yuva kuracağına, çok büyük zorluklar atlatacağına işaret etmektedir.

Rüyada yara çıkması karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, verilen sözlerin tutulacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine işarettir.

Rüyada yara ve kan görmek adından söz ettirecek adımlar atacağına, toplumdan kendisini soyutlayarak yalnızlığa düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eli yara görmek işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve hayatta çok başarılı olacağına, maddi gücünün de daimi olacağına yorulur.

Rüyada yeşil yara bundan sonra başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına, yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yara dikişi aile işlerinin başına geçeceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kansız yara girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına inanılır.

Rüyada eldeki yara hedeflere ulaşamayacağına, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments