Rüyada işyerinin depremde yıkıldığını görmek

Rüyada işyerinin depremde yıkıldığını görmek hayatının güzelliklerle dolacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, verilen sözlerin tutulamayacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine, vereceği tüm uğraşlara rağmen bu zararları bir türlü kapatamayacağına, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına, zor zamanlar geçirileceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada işyerinin depremde yıkıldığını gördüyseniz:

  • Bazı planlarınızın istediğiniz zamanlamayla devam etmeyeceğine dair işaretleri doğru değerlendirmenizde fayda var.

Rüyada işyerinin depremde yıkıldığını görmek bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına işaret eder.

Rüyada bir işyerinin yıkıldığını görmek ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede allah’ın izni ile son bulacağına rivayet eder.

Rüyada eski işyerinin yıkıldığını görmek aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi işyerinin yıkıldığını görmek rüya sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine delalettir.

Rüyada depremde minarenin yıkıldığını görmek hayal kırıklığına düşeceğine, üzüleceğine, zor durumda kalacağına, galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada evin depremde yıkıldığını görmek zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, işlerin çok iyi bir duruma getirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada depremde evin yıkıldığını görmek işe başlanacağına, ev içinde de, işte de mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada depremde olması apartmanın yıkıldığını görmek maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, gözyaşına boğulacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments