Rüyada istediğinin olması

Rüyada istediğinin olması daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına, hayatın temposunun yükseleceğine, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına, eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, bununla kalmayıp, parasının her geçen gün artacağına tabir olunur.

Rüyada istediğinin olması gördüyseniz:

  • Olan biteni öğrenmek için daha fazla zaman ayırmalısınız.

Rüyada istediğinin gerçekleşmesi iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, allah’ın izni ile rahata ereceğine, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada istediğinin olması gözyaşının kuruyacağına, onlarla ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına yorulur.

Rüyada her istediğinin olduğunu görmek rakiplerini mağlup edeceğine, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine işaret etmektedir.

Rüyada her istediğinin olması kişinin ticari hayatında zarar ettiği gibi, mal kayıpları da yaşayacağına, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına tabir olunur.

Rüyada istediğinin tersini görmek kendisine yardım eden kişiler sayesinde bu durumdan kurtulacağına, attığı her adımda zarara uğrayacağına inanılır.

Rüyada istediğinin olduğunu görmek bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine yorulur.

Rüyada istediğinin olmadığını görmek ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına ve böylece uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada istediğinin olmaması içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına ve büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, başarılarının hiçe sayılacağına, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments