Rüyada işlemeli gömlek görmek

Rüyada işlemeli gömlek görmek sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına, kişinin rahat ve huzurlu hayatının sona ereceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına ve bu sayede yeteneklerini herkese ispat edeceğine, atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada işlemeli gömlek gördüyseniz:

  • Oayların içinde bulunmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada işlemeli gömlek görmek çalışmaların beğeni almayacağına, karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine inanılır.

Rüyada beyaz işlemeli gömlek aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, yeni bir haneye sahip olacağına delalet eder.

Rüyada beyaz işlemeli gömlek görmek kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine delalettir.

Rüyada işlemeli tülbent değişik bazı konuları önplana çıkararak kendisini çok büyük çalışmalara ve projelere hazırlayacağına, sağlık sorunları ile dolu bir dönem geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada işlemeli kılıç görmek böylece işlerini yoluna sokacağına, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine rivayet eder.

Rüyada işlemeli ceket görmek iş değişikliğine gidileceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, sadaka ya da zekat vereceğine alamet eder.

Rüyada işlemeli sandık görmek kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine işarettir.

Rüyada işlemeli tahta görmek onlara doyasıya sarılacağına, sevdiğini söyleyeceğine, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments