Rüyada ıslanmış para

Rüyada ıslanmış para çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına, işinde en iyisi olacağına, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine, borçlarını ödeyip kurtulacağına delalettir.

Rüyada ıslanmış para gördüyseniz:

  • Kısa seyahatler söz konusu olabilir.

Rüyada ıslanmış para rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, daima önüne bakacağına yorulur.

Rüyada ıslanmış toprak görmek öğrencilerin ders dışında zararlı alışkanlıklar edineceğine, kişinin adeta gençleşeceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada kendini ıslanmış görmek hayır getirecek yollara girileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüyada ıslanmış ekmek yemek hayal kırıklığı yaşayacağına, umutlarını yitireceğine, lüksünün, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına inanılır.

Rüyada ıslanmış fasulye görmek alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına, mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ıslanmış cüzdan görmek sorunlarını ve sıkıntılarını büyük bir adım atarak ortadan kaldıracağına, eskileri yâd edeceğine işarettir.

Rüyada ıslanmış insan görmek sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına tabir olunur.

Rüyada ıslanmış adam görmek güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, huzura ve sıhhate kavuşacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments