Rüyada ısırılmış çikolata görmek

Rüyada ısırılmış çikolata görmek maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, bu işten beklentisinin çok üstünde kazanç elde edeceğine, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, herkesi doğru yola çağıracağına ve dünya hayatı ile ilgili herşeyden vazgeçeceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine inanılır.

Rüyada ısırılmış çikolata gördüyseniz:

  • Etrafınızdaki bazı kişiler size iyi olduklarını düşündükleri tavsiye, fikir ya da önerilerde bulunabilir.

Rüyada ısırılmış çikolata görmek kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine yorulur.

Rüyada ısırılmış erik görmek maddi olarak zayıflayacağına, geri plana düşeceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına işarettir.

Rüyada ısırılmış elma almak büyük bir başarıya ulaşılacağına, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine delalettir.

Rüyada ısırılmış yeşil elma görmek dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına yorulur.

Rüyada ısırılmış elma görmek rüya sahibinin şanssızlık yaşayacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, bolluk ve bereketin artacağına tabir olunur.

Rüyada ısırılmış çilek görmek başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ısırılmış kırmızı elma görmek dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine rivayet eder.

Rüyada dalında ısırılmış elma görmek dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına, elindeki imkanların artacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments