Rüyada iri kayısı görmek

Rüyada iri kayısı görmek işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına, iş hayatı içinde istenmeyen sorunlar yaşanacağına, kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine inanılır.

Rüyada iri kayısı gördüyseniz:

  • Sizi ilgilendirmeyen konularla ilgilenmeniz, asıl hedeflerinizi unutmanıza neden oluyor.

Rüyada kayısı ağacından kayısı koparıp yemek yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada kayısı ağacından kayısı toplayıp yemek her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, başarılarının bir ömür süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kayısı ağacında kayısı görmek kötü ve art niyetli biri ile ortaklık etmek, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kayısı ağacından kayısı koparmak muradına ereceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına, sorunlarının günden güne artacağına, üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine yorulur.

Rüyada kayısı bahçesinde kayısı yemek imkânlarının azalacağına, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına delalettir.

Rüyada kayısı ağacından kayısı yemek rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, hanesinde mutluluk ve sevginin hüküm süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kayısı görmek kayısı ağacı görmek büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına inanılır.

Rüyada kayısı ağacı görmek kayısı yemek rüya sahibinin uzun bir zamandan sonra derin ve rahat bir nefes alacağına, hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments