Rüyada insanın üstüne ağırlık çökmesi

Rüyada insanın üstüne ağırlık çökmesi yeni bir alışkanlık edinileceğine, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, hem maddi hem manevi açıdan destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, çok başarılı işlerin altına imza atacağına, en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, elde bulunan imkânların artacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada insanın üstüne ağırlık çökmesi gördüyseniz:

  • Bazı konularda hayal kırıklıklarınız olabilir.

Rüyada insanın üstüne ağırlık çökmesi sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına delalettir.

Rüyada üstüne ağırlık çökmesi çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada köpeğin insanın üstüne atlaması ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada insanın üstüne yıldırım düşmesi eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, biraz dinleneceğine, daha müreffeh zamanlar geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada insanın üstüne kar yağması çok sevineceği ve büyük bir mutluluk yaşayacağı bir döneme girdiğine ve bu sayede hayatını çok iyi bir şekilde devam ettireceğine, bolluk içinde yaşanacağına yorulur.

Rüyada kedinin insanın üstüne atlaması sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, refaha erişileceğine delalet etmektedir.

Rüyada köpeğin insanın üstüne işemesi tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, kişinin her zaman akılcı davranarak, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine inanılır.

Rüyada ağırlık basması üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments