Rüyada insan resmi

Rüyada insan resmi karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, işinde bol kazanç elde edeceğine, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, kazanç getirecek büyük işlere girecek olan rüya sahibinin, sevdiği kişileri de yanına alacağına, birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, kısmetinin açılacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada insan resmi gördüyseniz:

  • Bazı kişiler size yardımcı olabilecek adımlar atmaktan kaçarsa, siz de, kendi başınıza ilerlemenin bir yolunu bulursunuz.

Rüyada insan yiyen insan görmek daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, sıkıntıların, dertlerin, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, çok zor zamanlar geçireceği, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına işaret etmektedir.

Rüyada insan eti çiğnemek her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine, borçlarının kendisini çok aşacağına yorulur.

Rüyada insan eti yakmak uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına, ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına yorulur.

Rüyada insan eti kusmak işlerinin yoluna gireceğine, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına delalettir.

Rüyada zayıflamış insan sorunların günden güne artacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına yorulmaktadır.

Rüyada boğulmuş insan yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, yapılan hataların telafi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada insan boğazlamak kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına, uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada yarım insan maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işi de başarıyla tamamlayacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments