Rüyada ince çoraplı ayak görmek

Rüyada ince çoraplı ayak görmek girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, gerçek dostluklarına odaklanacağına, iş projelerinin gerçek olacağına, işlerin yoluna gireceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, emeklerinin boşa gideceğine, huzurunun, mutluluğunun, azalacağına, kazancının çok düşeceğine yorulur.

Rüyada ince çoraplı ayak gördüyseniz:

  • Rekabet veya mücadele gerektiren ortamlar sizi korkutmayacak.

Rüyada ince çoraplı ayak görmek daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, ilerlemesine, gelişmesine, kalkınmasına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz çoraplı ayak bunun keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada çoraplı ayak görmek sıkıntılı bir dönemin başlayacağına, kazancın günden güne düşeceğine, isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah çoraplı ayak görmek hayat boyu isteklerine ulaşacağına, yetenekleri ile ön plana çıkacağına delalet eder.

Rüyada çoraplı birini görmek yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yırtık çoraplı birini görmek ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına inanılır.

Rüyada siyah çoraplı kadın görmek işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, maddi kayıpların olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ince ince yağmur yağması deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, elinin darlığa düşeceğine, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments