Rüyada ikindi kılmak

Rüyada ikindi kılmak ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına, insanların takdirine mazhar olacağına, çok iyi kazançlar elde edileceğine, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, fikirlerinin amacına ulaşacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada ikindi kılmak gördüyseniz:

  • Planlarda lehinize değişiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada ikindi kılmak rüya sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine delalettir.

Rüyada ikindi namazı güleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına, geçim zorluğundan kurtulacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ikindi namazına durmak olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına, kıvrak zekâsı sayesinde de işinde alıp yürüyeceğine alamet eder.

Rüyada ikindi namazını kılmamak rüya sahibinin kadın olması halinde de evde sözü geçen kimse olacağına, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ikindi ezanı dinlemek kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine ve yoğun bir duygu seline kapılacağına rivayet eder.

Rüyada ikindi namazı kıldırmak işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına delalettir.

Rüyada camide ikindi namazı kılmak bir sebeple uzun bir zaman boyunca toparlanılamayacağına, ailevi sorunlar yaşanacağına, kötü günler görüleceğine, beğenilen işlere imza atacağına yorulur.

Rüyada ikindi namaz kılmak ihya tüm duygu ve düşüncelerini de büyük bir samimiyetle dile getireceğine, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments