Rüyada idrar silmek

Rüyada idrar silmek sağlığını geri kazanacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine ve ne zaman başları sıkışsa insanların yardımına koşacağına, bazı zevklerinden geri kalacağına rivayet eder.

Rüyada idrar silmek gördüyseniz:

  • Akla yatkın olmanın ya da sağduyu içermenin çok uzağında olan öneriler, teklifler veya davetler söz konusu olabilir.

Rüyada idrar içirmek iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine yorulur.

Rüyada idrar basmak sevinçli ve güzel günler görüleceğine, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada idrar yapmak onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına, işlerine olan konsantrasyonunu bozacağı gibi, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına işaret eder.

Rüyada idrar yutmak epey uğraştıktan sonra sorunu biraz düzelteceğine, düşmanlarını kaybetmeye inanılır.

Rüyada idrar torbası doyasıya sefasını süreceğine, eline geçecek fırsatların kıymetini bilemeyerek onları boşa harcayacağına yorulmaktadır.

Rüyada idrar dökmek allah’ın kendisine tabiri caizse yürü ya kulum demesi ile alıp yürüyeceğine, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada idrar akıtmak moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada idrar da kan görmek özellikle hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına, düzenli bir işe girileceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments