Rüyada hurma çekirdeği yutmak

Rüyada hurma çekirdeği yutmak kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, güzelliklerle dolacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine, keyifli sohbetler edeceğine, sevdiği kişilerden alacağı desteğin de herhangi bir fayda sağlamayacağına, ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine, çok hızlı çıkacağı başarı merdivenlerinin geleceğini de erken yaşlarda garanti altına almasına neden olacağına rivayet eder.

Rüyada hurma çekirdeği yutmak gördüyseniz:

  • İnsanlarla genel bir anlaşmazlığınız olabilir.

Rüyada hurma çekirdeği saklamak kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine ve hayırsız insanlara takılacağına, işlerinin açılacağına ve bu sayede hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine yorulur.

Rüyada hurma çekirdeği yutmak daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada hurma çekirdeği dikmek kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına inanılır.

Rüyada hurma çekirdeği görmek diyanet sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına işarettir.

Rüyada yeşil hurma çekirdeği görmek dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine inanılır.

Rüyada burnundan hurma çekirdeği çıkması sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine yorulur.

Rüyada hurma çekirdeği çok büyük fırsatları kaçıracağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine alamet eder.

Rüyada hurma çekirdeği toplamak sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, özel hayatında sessizleşeceğine, içine kapanacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments