Rüyada hiç konuşmadığın biriyle mesajlaşmak

Rüyada hiç konuşmadığın biriyle mesajlaşmak haneden birinin ayrılacağına, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, yeni başlangıçlar yapacağına, gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, parasal olarak da dara düşmeden, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada hiç konuşmadığın biriyle mesajlaşmak gördüyseniz:

  • Baız masraflar yapmanız gerekebilir.

Rüyada konuşmadığın biriyle evlenmek hayatındaki kasırgaların ve fırtınaların dineceğine, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine ancak bu kişinin herhangi bir yardımda bulunmayacağına işarettir.

Rüyada konuşmadığın biriyle öpüşmek yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine, bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya alamet etmektedir.

Rüyada hiç konuşmadığın biriyle mesajlaşmak çok iyi yerlere geleceğine, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına alamet etmektedir.

Rüyada normalde konuşmadığın biriyle konuşmak uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine, adının ülke dışında yayılacağına işaret etmektedir.

Rüyada konuşmadığın biriyle sohbet etmek zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına, sıkıntıların bu sayede aşılacağına işaret eder.

Rüyada konuşmadığın biriyle kavga ettiğini görmek ülkenin çok konuştuğu hatta magazin haberlerine konu olacak bir kişi olunacak, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, yol alacağına ve zaferler elde edeceğine işaret eder.

Rüyada konuşmadığın biriyle aynı ortamda bulunmak kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada uzun süre konuşmadığın biriyle konuşmak üzerinde devamlı bir sıkıntının hasıl olacağına, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, düştüğü zor durumlardan allah’ın yardımı ile kurtulacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments