Rüyada her yerin çiş olması

Rüyada her yerin çiş olması sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine, kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, üzüleceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada her yerin çiş olması gördüyseniz:

  • İleride, şu an olduğu gibi kalmasına izin verdiğiniz şeyler olursa, zaman içinde yanlış karar verdiğinizi düşünme ihtimaliniz var.

Rüyada bir yerin yenilenmesi iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına işarettir.

Rüyada yerin patlaması geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, maddi açıdan çok zor duruma düşüleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada yerin sallanması evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine, duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada her yerin kesilmesi onlara karşı zafer kazanacağına, iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına işaret eder.

Rüyada bir yerin yanması böylece insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine delalettir.

Rüyada her yerin kararması başarıya giden yolların açılacağına, mal edineceğine, iş sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada her yerin su olması manevi anlamda da istediği huzuru yakalayacağına, bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına alamet etmektedir.

Rüyada yerin kayması öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments