Rüyada havuzda yeşil su görmek

Rüyada havuzda yeşil su görmek bir toplantıdan diğerine koşacağına, yarar sağlamayacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, saygınlığını yitireceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, bazı konularda takıntı derecesinde özenli gösterileceğine ve hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda önemli bir adım atılacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına işarettir.

Rüyada havuzda yeşil su gördüyseniz:

  • Kendinizle ilgili çok fazla bilgi vermemelisiniz.

Rüyada havuzda yeşil su görmek çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, kendisi hakkında dedikodu çıkaran insanları gereken cezayı almaları için adli makamlara şikâyet edeceğine inanılır.

Rüyada havuzda yeşil yılan görmek çok mutlu ve huzurlu olacağına, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına inanılır.

Rüyada yeşil su dolu havuzda yüzmek deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil havuzda yüzmek kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına, eş, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, iş dünyasına yeni atılmış bir kişiye akıl hocalığı ve yol göstericilik yapılacağına yorulur.

Rüyada yeşil bir havuzda yüzmek hayata yapacağı başlangıcı en sağlam hale getirmek için aile desteğini de alacağına, iş hayatında ve eğitim hayatında sorunlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil sulu havuzda yüzmek sıcak, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, pis yollara gireceğine ve fesat kişilerle söz birliği edip, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına delalet eder.

Rüyada yeşil yosunlu havuzda yüzmek yeni bir iş olanağı yakalamaya, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına yorulur.

Rüyada havuzda hayatta yalnız kalacağı için ruhsal olarak kötü bir dönem geçireceğine, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments