Rüyada hastalıklı köpek görmek

Rüyada hastalıklı köpek görmek karşısına iyi insanların çıkacağına, gücünün ve şansının yaver gideceğine, önüne pek çok imkan sunulacağına, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, iş yeri sahibi olacağına, patron koltuğuna geçeceğine, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine, lüksünün artacağına, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına ve mal varlığının yaşanacak kötü bir olaydan ötürü azalacağına ancak sıkıntıların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada hastalıklı köpek gördüyseniz:

  • Sizi geçmek isteyen veya başarılarınızdan pay biçmeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada hastalıklı köpek görmek kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada hastalıklı köpek sözlerinden çıkmayacağına, tövbelerinin kabul olacağına rivayet eder.

Rüyada hastalıklı göz görmek kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına yorulur.

Rüyada hastalıklı el görmek elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına inanılır.

Rüyada hastalıklı kedi rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hastalıklı insan görmek bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, imkanlarının çoğalacağına ve hayatının kusursuz hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hastalıklı bir kadın görmek ferahlık veren sözler duymaya, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına ve bu yüzden çok sıkıntı çekileceğine delalet eder.

Rüyada hastalıklı tavşan görmek çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, pek çok kişinin size imrenerek bakacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments