Rüyada hasta kuşun iyileşmesi

Rüyada hasta kuşun iyileşmesi yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, yüzünün eskisi gibi güleceğine, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına tabir olunur.

Rüyada hasta kuşun iyileşmesi gördüyseniz:

  • Yeterli bilgi veya desteği yoksa size anlatılanlara inanmamanızda fayda var.

Rüyada hasta kuşun iyileşmesi terfi edeceğine, çevresindekilerle arasının açılacağına tabir olunur.

Rüyada kuşun hasta olduğunu görmek verimli olacak işler yapacağına, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kuşun hasta olması büyük bir borcun altına gireceğine ve kazancının günden güne azalacağına, girdiği projelerden zararla çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir kuşun hasta olduğunu görmek hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, ancak tüm bu sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada hasta olmayan birini hasta görmek daha sonra da bunun meyvelerini toplayacağına, girdiği işlerde çok yeni fikirler ortaya koyarak her zaman daha iyi olmaya çalışacağına işaret eder.

Rüyada hasta birinin hasta olduğunu görmek elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, canını sıkan şeyleri yeneceğine yorulmaktadır.

Rüyada hasta birini daha hasta görmek kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, bunu şeref sayacağına yorulmaktadır.

Rüyada hasta anneyi hasta görmek ruhunun şifa bulacağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, sözünü dinleyecek çok sayıda insan olacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments