Rüyada hasta kadını görmek

Rüyada hasta kadını görmek yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, hayatını sürdürmekte zorlanacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, imkanlarının genişleyeceğine, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, ününün çoğalacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hasta kadını gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişiden duyacağınız hoş sözler sizi mutlu edecek.

Rüyada hasta kadını görmek işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına, kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına işaret etmektedir.

Rüyada yaşlı bir kadını hasta görmek allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına, sorunlarını aşacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine işarettir.

Rüyada ölmüş bir kadını hasta görmek hayatını ailesine adayacağına, hayatı boyunca hep başarılı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada hamile bir kadını hasta görmek işlere burnunu sokan insanlar olacağına, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine rivayet eder.

Rüyada hasta bir kadını görmek evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine, elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek açısından çok üst noktalara gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada komşu kadını hasta görmek helal kazanç elde edileceğine, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine delalettir.

Rüyada ölmüş kadını hasta görmek kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanıdığı bir kadını hasta görmek girdiği bir ortaklıktan büyük zararla çıkacağına, sevdiği kişiden de ayrılacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments